SPONSOR NIEUWS
Geschreven door Johan Bogaard
woensdag, 21 september 2016

Clubsponsor  ZTWIZTED   heeft  voetbaluitrusting
geschonken aan het jeugdteam JO13-1
het bestuur en spelers van dat team
bedanken de sponsor van harte




 

BESTUURS MEDEDELING
Geschreven door Raymond Hubregtse
dinsdag, 6 september 2016

1.
In het Algemeen Bestuur is een vacature ontstaan.
Tijdens de  Algemene Ledenvergadering op 7 oktober aanstaande  willen wij een nieuw bestuurslid kiezen.
Belangstellenden kunnen zich  t/m 6 oktober 2016 aanmelden
bij onze secretaris, Peter Verploeg, telefoon 06-53731123.

 
2.
SV Sluis heet de nieuwe trainers Henk Ottens (B-junioren) en 
Rudi Cornelis (Sluis 2) van harte welkom.
Henk en Rudi veel succes in jullie nieuwe functie bij onze vereniging.

WEDSTRIJDPROGRAMMA S.V.SLUIS.
Geschreven door Johan Bogaard
zaterdag, 13 augustus 2016

  Aanvang   Thuis team   Uit team .   .
      zaterdag 1 oktober 2016          
 Comp.      10:00   Sluis JO11-3  --- Terneuzen JO11-4    ---  
 Comp.      11:00   Sluis JO11-2G  --- Hoofdplaat/Biervl. JO11-2    ---  
 Comp.      12:30   Sluis JO15-1  --- DwO'15  JO15-1    ---  
 Comp.      14:30   Sluis JO17-1  --- Vlissingen JO17-1    ---  
 Comp.      10:00   Zaamslag JO13-1  --- Sluis JO13-1G    ---  
 Comp.      11:00   Koewacht JO11-1  --- Sluis JO11-1    ---  
 Comp.      11:15   Oostburg JO9-2  --- Sluis JO9-1    ---  
      zondag 2 oktober 2016          
 Comp.      12:00   Hontenisse 3  --- Sluis 2    ---  
 Comp.      14:30   WVV'67  1  --- Sluis 1    ---  
      woensdag 5 oktober 2016          
Vriends      19:00   Sluis JO15-1  --- Eeklo U15    ---  
      zaterdag 8 oktober 2016          
 Comp. 10:00   Sluis JO11-3  --- Tern.Boys JO11-5    ---  
 Comp. 10:30   Sluis JO11-1G  --- Terneuzen JO11-2    ---  
 Comp. 12:00   Sluis JO13-1G  --- SJO Lebo/SVN JO13-1    ---  
 Comp. 9:30   SJO/HPC'16 JO11-3  --- Sluis JO11-2G    ---  
 Comp. 10:00   SJO Lebo/SVN JO17-1  --- Sluis JO17-1    ---  
 Comp. 11:15   Terneuzen JO15-2  --- Sluis JO15-1    ---  
      zondag 9 oktober 2016          
 Comp. 12:00   Sluis 2  --- Clinge 3    ---  
 Comp. 14:30   Sluis 1  --- Hulsterloo 1    ---  
      zaterdag 15 oktober 2016          
 Comp. 10:00   Sluis JO9-1  --- Corn Boys JO9-1    ---  
 Comp. 11:00   Sluis JO11-2G  --- Schoondijke JO11-1G    ---  
 Comp. 12:30   Sluis JO15-1  --- Graauw/SDO'63 JO15-1    ---  
 Comp. 14:30   Sluis JO17-1  --- FC Dauwendaele JO17-1    ---  
 Comp. 11:00   Graauw JO13-1  --- Sluis JO13-1G    ---  
 Comp. 9:30   SJO/HPC'16 JO11-1  --- Sluis JO11-1    ---  
 Comp. 9:15   Tern.Boys JO11-4  --- Sluis JO11-3    ---  
      zondag 16 oktober 2016          
 Comp. 12:30   Oostburg 2  --- Sluis 2    ---  
 Comp. 14:30   SDO'63 1  --- Sluis 1    ---  
      zaterdag 22 oktober 2016          
 Comp. 11:00   Sluis JO11-2G  --- SJO/HPC'16 JO11-3    ---  
 Comp. 12:30   Sluis JO15-1  --- Clinge/HVV'24 JO15-3    ---  
 Comp. 14:30   Sluis JO17-1  --- FC Axel/Zaamslag JO17-1    ---  
 Comp. 9:15   Tern.Boys JO11-5  --- Sluis JO11-3    ---  
 Comp. 10:00   SJO Lebo/SVN JO13-1  --- Sluis JO13-1G    ---  
 Comp. 10:00   Terneuzen JO11-2  --- Sluis JO11-1    ---  
      zondag 23 oktober 2016         .
 Comp. 12:00   Sluis 2  --- Graauw 2    ---  
      zaterdag 29 oktober 2016          
 Beker       10:00   Sluis JO11-3  --- SJO/HPC'16 JO11-4    ---  
 Beker       12:00   Sluis JO13-1G  --- Steen JO13-2    ---  
 Beker       14:30   Sluis JO17-1  --- Kruiningen JO17-1    ---  
 Beker       10:00   Jong Ambon JO11-1  --- Sluis JO11-1    ---  
 Beker       11:15   Aardenburg JO11-2  --- Sluis JO11-2G    ---  
 Beker       10:00   Hontenisse /SDO JO9-4  --- Sluis JO9-1    ---  
      zondag 30 oktober 2016          
 Comp. 12:00   Sluis 2  --- Hulsterloo 2    ---  
 Comp. 14:30   Sluis 1  --- Vivoo 1  ---
            ….  

Interact Network 2014
KALENDER
10-01-2016   Voetbal - Neven activiteitenkalender
PUPIL VAN DE WEEK
Senna Cools
zondag 9 oktober
Sluis 1 - Hulstrloo 1
FOTOALBUM
 
JEUGDSPONSORGROEP