PROGRAMMA TOT EINDE SEIZOEN
Geschreven door
woensdag, 8 maart 2017

Aanvang   Thuis team   Uit team      
    donderdag   30 maart 2017          
19:30   Sluis JO17-1  --- SJO/HPC'16 JO17-1    ---  
    zaterdag 1 april 2017          
9:30   Koewacht JO9-1  --- Sluis JO9-1    ---  
9:30   SJO/HPC'16 JO11-1  --- Sluis JO11-1G    ---  
 9:30   Graauw JO11-2G  --- Sluis JO11-3    ---  
10:30   Sluiskil JO11-1  --- Sluis JO11-2G    ---  
11:00   Graauw JO13-1  --- Sluis JO13-1G    ---  
    zondag 2 april 2017          
12:00   Hulsterloo 2  --- Sluis 2    ---  
14:30   Vivoo 1  --- Sluis 1    ---  
    zaterdag 8 april 2017          
10:00   Sluis JO9-1  --- HVV'24 JO9-6    ---  
11:00   Sluis JO11-3  --- Koewacht JO11-2G    ---  
11:00   Sluis JO11-2G  --- Aardenburg JO11-2    ---  
10:00   Sluis JO11-1G  --- Oostburg JO11-1    ---  
11:15   Biervliet/Hoofdplaat JO13-1  --- Sluis JO13-1G    ---  
12:30   Graauw/SDO'63 JO15-1  --- Sluis JO15-1    ---  
12:45   FC Dauwendaele JO17-1  --- Sluis JO17-1    ---  
    zondag 9 april 2017          
12:00   Sluis 2  --- Oostburg 2    ---  
14:30   Sluis 1  --- SDO'63 1    ---  
    dinsdag 11 april 2017          
19:30   Koewacht JO15-1  --- Sluis JO15-1    ---  
    woensdag 12 april 2017          
17:00   Sluis JO11-1  --- Kloetinge JO11-1    ---  
18:30   Sluis JO9-1  --- Koewacht JO9-1    ---  
    zaterdag 15 april 2017          
10:00   Sluis JO11-3  --- Graauw JO11-2G    ---  
10:30   Sluis JO11-1G  --- SJO/HPC'16 JO11-1    ---  
12:00   Sluis JO13-1G  --- Graauw JO13-1    ---  
14:30   Luctor'88/Heikenszand JO17-1  --- Sluis JO17-1    ---  
    maandag 17 april 2017          
12:00   Sluis 2  --- Schoondijke 2    ---  
    zaterdag 22 april 2017          
9:00   Sluis JO11-3  --- HVV'24 JO11-3    ---  
10:00   Sluis JO11-2G  --- Sluiskil JO11-1    ---  
11:00   Sluis JO13-1G  --- Corn Boys JO13-1    ---  
12:30   Sluis JO15-1  --- Steen JO15-2    ---  
14:30   Sluis JO17-1  --- Arnemuiden JO17-1    ---  
11:30   Terneuzen JO9-5  --- Sluis JO9-1    ---  
    zondag 23 april 2017          
14:30   Nieuw Borgvliet 1  --- Sluis 1    ---  
12:00   Sluiskil 2  --- Sluis 2    ---  
    zaterdag 29 april 2017          
11:00   Sluis JO13-1G  --- Zaamslag JO13-1    ---  
12:30   Sluis JO15-1  --- Patrijzen JO15-1    ---  
14:30   Sluis JO17-1  --- Steen JO17-1    ---  
9:30   Cadzand/Groede JO11-1  --- Sluis JO11-1G    ---  
    zondag 30 april 2017          
10:30   Philippine 3  --- Sluis 2    ---  
14:30   Sluis 1  --- Koewacht 1    ---  
    zaterdag 6 mei 2017          
12:00   Sluis JO13-1G  --- Tern.Boys JO13-2G    ---  
9:00   FC Axel JO9-5  --- Sluis JO9-1    ---  
9:45   Groede/Cadzand JO11-2  --- Sluis JO11-2G    ---  
10:00   Zaamslag JO15-1  --- Sluis JO15-1    ---  
10:00   Cadzand/Groede JO11-1  --- Sluis JO11-1G    ---  
10:00   Biervliet/Hoofdplaat JO11-2  --- Sluis JO11-3    ---  
11:15   Oostburg/IJzendijke JO17-1  --- Sluis JO17-1    ---  
    zondag 7 mei 2017          
12:00   Sluis 2  --- Oostburg 3    ---  
14:30   Rimboe 1  --- Sluis 1    ---  
    zondag 14 mei 2017          
14:30   Sluis 1  --- Hoofdplaat 1    ---  
              .

Interact Network 2014
KALENDER
10-01-2016   ACTIVITEITENKALENDER
PUPIL VAN DE WEEK
Sven Pieterse
zaterdag 9 april 2017
Sluis -- SDO'63
FOTOALBUM
 
JEUGDSPONSORGROEP