Programma S.V. Sluis t/m 23 december
Geschreven door
dinsdag, 19 september 2017

Datum Thuis   Uit Tijdstip Uitslag
25-11-17 Sluis JO11-1G -- Graauw JO11-1 10:45   4 - 6
25-11-17 SJO FC De Westhoek JO13-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-1 09:30   3 - 1
25-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST Hoofdplaat/Biervliet JO13-1 12:00   2 - 6
25-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-5 12:00   0 - 0
25-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 10:30   0 - 6
25-11-17 Smerdiek JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 10:45   0 - 5
           
26-11-17 Sluis 1 -- Aardenburg 1 14:30   2 - 3
26-11-17 Sluis 2 -- Terneuzen 3 12:00   2 - 3
           
           
02-12-17 Aardenburg JO8-2 -- Sluis JO8-1 10:30  
02-12-17 ST Groede/Cadzand JO9-1 -- Sluis JO9-1 09:00  
02-12-17 FC Axel JO11-2G -- Sluis JO11-1G 10:00   1 - 2
02-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-1 -- Terneuzen JO13-2 10:15   1 - 2
02-12-17 Terneuzense Boys JO13-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 09:15 Afgelast
02-12-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-3 12:00   1 - 5
02-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 14:30   6 - 1
           
03-12-17 Lepelstr. Boys 1 -- Sluis 1 14:30   4 - 1
           
           
09-12-17 Sluis JO8-1 -- Oostburg JO8-1 09:00  
09-12-17 Sluis JO9-1 -- Breskens JO9-2 09:30  
09-12-17 Sluis JO11-1G -- Koewacht JO11-1 10:45   0 - 3
09-12-17 Yerseke JO13-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-1 10:45   5 - 0
09-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Terneuzen JO3-4 12:00   1 - 4
09-12-17 ST Hoofdplaat/Biervliet JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 10:30   6 - 1
09-12-17 ST Cadzand/Groede JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 12:30   1 - 3
09-12-17 Arnemuiden JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 10:00   8 - 1
           
10-12-17 Sluis 1 -- Corn Boys 1 14:15 Afgelast
10-12-17 Sluis 2 -- Koewacht 2 12:00 Afgelast
           
16-12-17 FC Axel JO8-1G -- Sluis JO8-1 11:00  
  Sluis JO9-1 -- Corn Boys JO9-1 09:30  
16-12-17 Terneuzense Boys JO13-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 09:15  
16-12-17 Graauw JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 13:00  
           
17-12-17 SDO'63 1 -- Sluis 1 14:15  
           
           
23-12-17 Sluis JO9-1 -- Corn Boys JO9-1 10:00  

PROGRAMMA tot aan de WINTERSTOP
Geschreven door
zondag, 10 september 2017

Datum Thuis   Uit Tijd Uitslag
23-09-17 Sluis JO8-1 -- Tern.Boys JO8-2 09:30  
23-09-17 Sluis JO9-1 -- Terneuzen JO9-2 09:30  
23-09-17 Sluis JO11-1G -- SJO/HPC'16 JO11-2 10:45   3 - 9
23-09-17 ST Breskens/Schoondijke JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 12:30   4 - 1
23-09-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-2   Steen JO13-2 10:15 12 - 1
23-09-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- ST Breskens/Schoondijke JO13-2 12:00   0 - 1
23-09-17 FC Axel JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:15 10 - 2
23-09-17 VC Vlissingen JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 12:30   3 - 7
           
24-09-17 Sluis 2 -- Clinge 2 12:00 0 - 1
24-09-17 Sluis 1 -- Hoofdplaat 1 14:30 Afgelast
           
  INHAAL BEKER        
26-09-17 ST Groede/Cadzand JO9-1 -- Sluis JO9-1 18:30   1 - 9
           
  INHAAL BEKER        
27-09-17 ST Cadzand/Groede JO13-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 19:00   8 - 1
           
30-09-17 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 -- Sluis JO8-1 10:00  
30-09-17 HVV'24 JO9-3 -- Sluis JO9-1 10:00 Vervallen
30-09-17 Breskens JO11-1 -- Sluis JO11-1G 11:00   3 - 5
30-09-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- SJO/HPC'16 JO13-1 10:15   0 - 3
30-09-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Sluiskil JO13-1G 10:30   0 - 8
30-09-17 Zeelandia Middelb. JO13-5 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 11:15   0 - 1
30-09-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1   Corn Boys JO15-1 12:30   3 - 1
30-09-17 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Wolfaartsdijk JO17-1 12:30   6 - 4
           
01-10-17 Biervliet 2 -- Sluis 2 12:30  
           
07-10-17 Sluis JO8-1 -- Tern.Boys JO8-1 09:30  
07-10-17 Sluis JO9-1 -- ST Groede/Cadzand JO9-1 09:30  
07-10-17 Sluis JO11-1G -- Vogelwaarde JO11-1G 10:45   3 - 6
07-10-17 Goes JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 10:00   0 - 1
07-10-17 Terneuzen JO13-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 12:30   5 - 1
07-10-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Steen JO13-2 12:00   4 - 2
07-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- Tern. Boys 11:00   3 - 2
07-10-17 ODIO JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 13:30   3 - 4
           
08-10-17 Sluis 2 -- HVV'24 3 12:00   4 - 6
08-10-17 Sluis 1 -- Vogelwaarde 1 14:30   0 - 1
           
11-10-17 Sluis JO9-1 -- Corn Boys JO9-1 18:30 Uitgesteld
           
14-10-17 Aardenburg JO8-1 -- Sluis JO8-1 10:15 Tijdstip gewijzigd
14-10-17 Breskens JO9-2 -- Sluis JO9-1 10:00  
14-10-17 Oostburg JO11-2 -- Sluis JO11-1G 10:00   5 - 3
14-10-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Zeelandia Middelb. JO13-2 10:15 Uitgesteld
14-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 10:15   0 - 0
14-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- VRIJ    
14-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Goes JO17-1 12:30   2 - 0
           
15-10-17 Zeelandia Middelb. 4 -- Sluis 2 11:30 Afgelast
15-10-17 NVS 1 -- Sluis 1 14:30   2 - 1
           
           
21-10-17 ST Biervliet/Hoofdplaat JO9-1 -- Sluis JO9-1 10:00  
21-10-17 Kapelle JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 12:45    0 - 3
           
22-10-17 Sluis 1 -- Sluiskil 1 14:30    5 - 0
           
28-10-17 FC Axel JO8-1 -- Sluis JO8-1 09:00 Afgelast
28-10-17 Sluis JO9-1 -- FC Axel JO9-3 10:30 Uitgesteld
28-10-17 Tern.Boys JO11-2G -- Sluis JO11-1G 11:15   4 - 2
28-10-17 Arnemuiden JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:15   9 - 0
28-10-17 ST Breskens/Schoondijke JO13-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 12:30 Verplaatst
28-10-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- SJO/HPC'16 JO13-2 12:00   1 - 4
28-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- FC Axel JO15-2 12:30 Uitgesteld
28-10-17 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- Luctor Heinkenszand JO17-1 14:30   4 - 1
           
29-10-17 Sluis 2 -- Steen 4 12:00   7 - 3
29-10-17 Sluis 1 -- Hulsterloo 1 14:30   2 - 3
           
04-11-17 Sluis JO8-1 -- IJzendijke JO8-1 09:30  
04-11-17 Sluis JO9-1 -- Terneuzen JO9-3 09:30  
04-11-17 Sluis JO11-1 -- HVV'24 JO11-2 10:30   3 - 1
04-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-1   VRIJ    
04-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Terneuzen JO13-5 12:00 11 - 0
04-11-17 Sluiskil JO13-1G -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 11:45   7 - 0
04-11-17 Terneuzen JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:00   6 - 2
04-11-17 Zeelandia Middelb. JO17-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 14:00   2 - 3
           
05-11-17 RCS 2 -- Sluis 2 11:30   3 - 2
05-11-17 Schoondijke 1 -- Sluis 1 14:30   3 - 2
           
           
08-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Zeelandia Middelburg JO13-2 19:00   0 - 4
           
09-11-17 ST Breskens/Schoondijke JO13-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 19:00   0 - 8
           
11-11-17 Sluis JO8-1 -- SJO/HPC'16 JO8-1 09:30  
11-11-17 Corn Boys JO9-1 -- Sluis JO9-1 09:15  
11-11-17 Sluis JO11-1G -- Zaamslag JO11-1 10:45   3 - 4
11-11-17 Nieuwland JO13-1G -- ST Aardenburg/Sluis JO13-1 10:15   0 - 4
11-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Zeelandia Middelb. JO13-5 12:00   4 - 2
11-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-4 12:00   0 - 2
11-11-17 Graauw JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 12:30 Verplaatst
11-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- FC Axel JO15-2 14:00   1 - 3
11-11-17 Kapelle JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 11:00  5 - 1
           
12-11-17 Sluis 2 -- VC Vlissingen 2 12:00  10 - 3
           
18-11-17 Zaamslag JO8-1 -- Sluis JO8-1 10:00  
18-11-17 Terneuzen JO9-2 -- Sluis JO9-1 09:00  
18-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 -- Steen JO13-1 10:15   0 - 1
18-11-17 SJO/HPC'16 JO13-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 11:00   1 - 4
18-11-17 Tern.Boys JO13-3 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 09:15   0 - 2
18-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 -- Kloetinge JO15-4 12:30   1 - 3
           
19-11-17 IJzendijke 2 -- Sluis 2 12:30   6 - 1
19-11-17 Graauw 1 -- Sluis 1 14:30   3 - 1
           
           
25-11-17 Sluis JO8-1 -- ST Groede/Cadzand JO8-1 09:00 Gewijzigd tijdstip
25-11-17 Sluis JO9-1 -- HVV'24 JO9-2 09:30  
25-11-17 Sluis JO11-1G -- Graauw JO11-1 10:45   4 - 6
25-11-17 SJO FC De Westhoek JO13-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-1 09:30   3 - 1
25-11-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- ST Hoofdplaat/Biervliet JO13-1 12:00   2 - 6
25-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-5 12:00   0 - 0
25-11-17 ST Aardenburg/Sluis JO15-2 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 10:30   0 - 6
25-11-17 Smerdiek JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 10:45   0 - 5
           
26-11-17 Sluis 1 -- Aardenburg 1 14:30   2 - 3
26-11-17 Sluis 2 -- Terneuzen 3 12:00   2 - 3
           
           
02-12-17 Aardenburg JO8-2 -- Sluis JO8-1 10:30  
02-12-17 ST Groede/Cadzand JO9-1 -- Sluis JO9-1 09:00  
02-12-17 FC Axel JO11-2G -- Sluis JO11-1G 10:00   1 - 2
02-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-1 -- Terneuzen JO13-2 10:15   1 - 2
02-12-17 Terneuzense Boys JO13-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 09:15 Afgelast
02-12-17 ST Aardenburg/Sluis JO13-3M -- Terneuzen JO13-3 12:00   1 - 5
02-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G -- SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 14:30   6 - 1
           
03-12-17 Lepelstr. Boys 1 -- Sluis 1 14:30   4 - 1
           
           
09-12-17 Sluis JO8-1 -- Oostburg JO8-1 09:00  
09-12-17 Sluis JO9-1 -- Breskens JO9-2 09:30  
09-12-17 Sluis JO11-1G -- Koewacht JO11-1 10:45   0 - 3
09-12-17 Yerseke JO13-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-1 10:45   5 - 0
09-12-17 ST Sluis/Aardenburg JO13-2 -- Terneuzen JO3-4 12:00   1 - 4
09-12-17 ST Hoofdplaat/Biervliet JO13-1 -- ST Aardenburg/Sluis JO13-3M 10:30   6 - 1
09-12-17 ST Cadzand/Groede JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 12:30   1 - 3
09-12-17 Arnemuiden JO17-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 10:00   8 - 1
           
10-12-17 Sluis 1 -- Corn Boys 1 14:15 Afgelast
10-12-17 Sluis 2 -- Koewacht 2 12:00 Afgelast
           
16-12-17 FC Axel JO8-1G -- Sluis JO8-1 11:00  
16-12-17 Sluis JO9-1 -- Corn Boys JO9-1 09:30  
16-12-17 Terneuzense Boys JO13-3 -- ST Sluis/Aardenburg JO13-2 09:15  
16-12-17 Graauw JO15-1 -- ST Sluis/Aardenburg JO15-1 13:00  
           
17-12-17 SDO'63 1 -- Sluis 1 14:15  
           
           
23-12-17 Sluis JO9-1   Corn Boys JO9-1 10:00  

nu online te bestellen
Geschreven door
zondag, 31 maart 2013

Kijk op de shop pagina

Interact Network 2014
KALENDER
PUPIL VAN DE WEEK
Lucas Sierens
10-12-2017
Slus 1 - Corn Boys 1
FOTOALBUM
 
JEUGDSPONSORGROEP