Sluis 2 - Biervliet 2 afgelast
Geschreven door
zondag, 9 december 2018

Sluis 2 - Biervliet 2 is afgelast.

Sluis 1 - Rimboe 1 gaat gewoon door om 14:30!

Sluis 1 - Rimboe 1
Geschreven door
dinsdag, 4 december 2018

Competitie programma
Geschreven door
woensdag, 28 november 2018

Datum Thuis Tijd Uit Uitslag Locatie
08-12-18 Sluiskil JO8-1G 09:00 Sluis JO8-1    
08-12-18 Sluiskil JO10-1G 10:00 Sluis JO10-1    
08-12-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1 10:30 Sluis JO12-1 13 - 3  
08-12-18 ST Oostburg/Ijzendijke JO12-3 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 6 - 2  
08-12-18 FC Axel JO13-2 09:45 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 Afgelast  
08-12-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 11:00 ST HVV'24/Clinge JO15-1 Afgelast Sluis
08-12-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 12:30 ST Arnemuiden/Nieuwland JO15-2 Afgelast Aardenburg
08-12-18 Luctor Heinkenszand MO15-1 11:15 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 3 - 0 Heinkenszand
           
09-12-18 Sluis 1 14:30 Rimboe 1    
09-12-18 Sluis 2 12:00 Biervliet2 Afgelast  
           
           
15-12-18 Sluis JO8-1 09:45 Oostburg JO8-1    
15-12-18 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 10:30 Sluis JO10-1    
15-12-18 Patrijzen JO15-1 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-1    
15-12-18 ST Sluis/Aardenburg MO15-1 10:45 Kruiningen MO15-1   Sluis
15-12-18 FC Dauwendaele JO15-2 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G    
15-12-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1G 11:15 Terneuzen JO17-2   Aardenburg
           
16-12-18 Sluiskil 1 14:30 Sluis 1    
           
23-12-18 FC Moerstraten 1 14:00 Sluis 1    
 

Foto's Sluis 1 - Aardenburg 1
Geschreven door
woensdag, 28 november 2018

              

Beker programma
Geschreven door
donderdag, 30 augustus 2018

Datum Thuis Tijd Uit Uitslag Locatie
01-09-18 IJzendijke JO8-1 09:00 Sluis JO8-1 2 - 5  
01-09-18 Sluis JO10-1 10:15 Breskens JO10-2 8 - 6 Sluis
01-09-18 Aardenburg JO12-1 09:30 Sluis JO12-1 11 - 2  
01-09-18 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 09:30 Walcheren JO12-2 5 - 6 Sluis
01-09-18 VCK JO13-1 12:15 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 0 - 10  
01-09-18 ST Sluis/Aardenburg JO13-2M 11:15 ST Hontenisse/Vogelwaarde/SDO'63 JO13-1G Vervallen  
01-09-18 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 13:00 ST Cadzand/Groede JO15-1 13 - 1 Sluis
01-09-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 11:30 SJO Lebo/SVN/VVB JO15-1 1 - 6 Aardenburg
01-09-18 ST Sluis/Aardenburg JO17-1 13:00 Walcheren JO17-2 3 - 4 Aardenburg
           
02-09-18 Sluis 1 14:30 Oostburg 1 4 - 3  
           
08-09-18 Sluis JO8-1 09:30 Aardenburg JO8-1 12 - 0 Sluis
08-09-18 Zeelandia Middelburg JO10-2 08:30 Sluis JO10-1 Vervallen  
08-09-18 Sluis JO12-1 10:45 Nieuwland JO12-2 2 - 8 Sluis
08-09-18 Kapelle JO12-1 09:45 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 2 - 0  
08-09-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:00 Corn Boys JO13-1 5 - 0 Aardenburg
08-09-18 ST Breskens/Schoondijke JO15-2 12:30 ST Aardenburg/Sluis JO15-2G 6 - 0  
08-09-18 Koewacht JO15-1 12:45 ST Aardenburg/Sluis JO15-3M 9 - 0  
08-09-18 VC Vlissingen JO17-1 12:30 ST Sluis/Aardenburg JO17-1 5 - 1  
           
09-09-18 Philippine 1 14:30 Sluis 1 2 - 1  
           
15-09-18 Sluis JO8-1 09:15 Terneuzense Boys JO8-3 7 - 0  
15-09-18 Sluis JO10-1 10:15 ST HVV'24/Clinge JO10-2 20 - 4  
15-09-18 Terneuzense Boys JO12-1 10:00 Sluis JO12-1 8 - 2  
15-09-18 ST Sluis/Aardenburg JO12-2M 09:30 Nieuwland JO12-1 0 - 19 Sluis
15-09-18 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 11:00 De Noormannen JO13-1 21 - 0 Aardenburg
15-09-18 FC Axel JO13-3 10:00 ST Sluis/Aardenburg JO13-2M Vervallen  
15-09-18 ST HVV'24/Clinge JO15-1 13:00 ST Sluis/Aardenburg JO15-1 2 - 2  
15-09-18 ST Aardenburg/Sluis JO15-3M 12:30 Steen JO15-2 0 - 14 Sluis
15-09-18 Sluis 1 14:30 Cadzand 1 10 - 0  
           

[Vorige] 1 | 2 [Volgende]
Interact Network 2014
KALENDER
PUPIL VAN DE WEEK

FOTOALBUM
 
JEUGDSPONSORGROEP